be PVM
TOP baterija yra internetinė parduotuvė. Nuo 2015 prekiaujame akumuliatoriais ir pakrovėjais nešiojamiems kompiuteriams, fotoaparatams ir videokameroms. Mes prekiaujame Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Turime platų klientų ratą, bendradarbiaujame su įmonėmis, foto ir video studijomis. Iš čia esančių daugiau nei 500 modelių rasite sau tinkamą, o jei Jūsų modelis retesnis - priimame individualius užsakymus. Išsiskiriame tuo, kad viską turime vietoje. Užsisakykite dabar ir prekė Jūsų rankose gali būti jau šiandien! Mes esame išskirtinai tik internetinė parduotuvė ir fizinio adreso neturime. Nors registracijos miestas Mažeikiai, siūlome siuntimą Lietuvos paštu NEMOKAMAI! Esant poreikiui ir suderinus pristatymo detales prekė net ir į bet kurį kitą miestą gali būti pristatyta tą pačią dieną autobusų siuntomis. 

Mielas Kliente, Tau tikriausiai kyla keletas klausimų apsilankius mūsų parduotuvėje.

Kodėl turėčiau būtent iš Jūsų pirkti?

Mes siūlome analogus, visiškai atitinkančius gamintojų reikalavimus. Dėl to lyginant su originaliais gaminiais Jūs gaunate 3-4 kartus pigesnį gaminį su tokiais pačiais parametrais ir funkcijomis. Didžioji dauguma akumuliatorių turi didesnę talpą, kuri visiškai nekenkia Jūsų prietaisui ir, kas svarbiausia, Jūsų kompiuteris ar fotoaparatas ilgiau tarnaus. Be to siūlome nemokamą siuntimą Lietuvos paštu, todėl sutaupysite savo brangaus laiko ir pinigų. Taip pat viską turime vietoje. Užsisakykite DABAR ir Jums nereikės papildomai laukti prekių – jos ranka pasiekiamos!

Ar taikoma garantija ir kas bus, jei prekė tiesiog nepatiks?

Visoms parduodamoms prekėms taikoma 24 mėnesių garantija. Taip pat, jei prekė nepatiko, per 30 dienų tiesiog parašykite į info@topbaterija.lt, kad norite grąžinti ir be jokių klausimų ar nuobodžių formų pildymo grąžinsime pinigus į Jūsų sąskaitą.

Ar saugu pirkti?

Jūsų mokėjimų saugumu rūpinasi Paysera. Atsiskaityti galite tiesiogiai internetine bankininkyste iš savo banko. Nereikės suvedinėti sąskaitų ir nerimauti ar neįsivėlė kokia nors klaida. Vos keli pelės spragtelėjimai ir pirkimas baigtas! Taip pat Mažeikiuose yra galimybė atsiskaityti grynais iš anksto suderinus susitikimo laiką ir vietą.

Ar gaminiai kokybiški?

Baterijos ir pakrovėjai atkeliauja tiesiai iš gamyklų. Ne paslaptis, kad akumuliatoriams kenkia ilgas stovėjimas sandėlyje, kol jie patenka į pirkėjo rankas. Užsakome mažais kiekiais, bet dažnai. Dėl to gaminiai galima sakyti Jus pasiekia tiesiai nuo konvejerio. Mūsų akumuliatoriai yra žymiai gyvybingesni, lyginant su kitų pardavėjų siūlomais tais pačiais gaminiais, kurie perka didelius kiekius, kad gautų žemą kainą ir po to ilgai laiko sandėlyje.

Kur galėčiau įsigyti?

Mes esame išskirtinai tik internetinė parduotuvė ir fizinio adreso neturime. Užsisakyti prekes galite internetu arba tiesiog paskambinę telefonu. Mažeikiuose yra galimybė įsigyti gyvai, prieš tai suderinus susitikimo detales. Jūsų patogumui siūlome nemokamą siuntimą Lietuvos paštu. Siunčiame į visus Lietuvos miestus. Jeigu prekės reikia tą pačią dieną, galime pasiūlyti siuntimą autobusų siuntomis. Į bet kurį miestą prekė gali Jus pasiekti tą pačią dieną!

Norėdami toliau naršyti svetainėje topbaterija.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau

Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą