be PVM

Canon LP-E4 LP-E19 dvigubas pakrovėjas 1D X / 1D III / 1D IV / 1Ds III

Canon
XBEE86
Nepakanka prekės atsargų
28,31 EUR
28,31 EUR 23,40 EUR be PVM

Aukštos kokybės pakrovėjas, tinkantis 1DS Mark IV / 1D Mark4 / 1DS Mark4 / EOS 1D X II / 1D X / 1D III / 1D IV / 1Ds III ir kt.

Šis pakrovėjas yra aukštos kokybės Canon analogas, skirtas LP-E4 ir LP-E19 tipo akumuliatoriams krauti. Pakrovėjas gali būti naudojamas tiek namuose, tiek automobilyje. Komplektacijoje pridedamas automobilinis adapteris leis pakrauti akumuliatorių automobilyje ir bus patikimas energijos šaltinis kai to labiausiai reikės. Šis pakrovėjas ne tik greitai pakraus Jūsų akumuliatorių, bet ir apsaugos jį sumažindamas galią 95 %, kai akumuliatorius bus beveik pakrautas. Kitaip sakant, esant beveik pakrautam akumuliatoriui šis pakrovėjas duos tik palaikomąją galią, kad apsaugotų akumuliatorių. Tai analogas, kuris visiškai atitinka gamintojų reikalavimus ir leidžia Jums sutaupyti vidutiniškai 3 kartus lyginant su originaliu pakrovėju! Neabejokite, nusipirkite šį pakrovėją iš TOP Baterija ir liksite maloniai nustebinti.

 

 

Taikome 24 mėnesių garantiją, o jei vis dėlto tiesiog nepatiktų, per 30 dienų galite grąžinti pakrovėją, parašę mums į info@topbaterija.lt ir be jokių nuobodžių formų pildymo grąžinsime Jums pinigus. 

 

 

1D C / 1D Mark III / 1Ds Mark III / 1D Mark IV / 1DS Mark IV / 1D Mark4 / 1DS Mark4 / 1D X II / 1D X / 1D III / 1D IV / 1Ds III

Automobilinis adapteris
Yra

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Norėdami toliau naršyti svetainėje topbaterija.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis: Sužinokite daugiau

Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą